Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Medale na MW

Medale na Mistrzostwach Województwa (MW)
i na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików (MMM)

2017

- złoto - MW w biegu długodystansowym (Osiek) - M65 - Jakielaszek Ryszard

2016

- złoto - MW w biegu sprinterskim (Kwidzyn) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - MW w biegu sprinterskim (Kwidzyn) - K20 - Graczyk Karolina
- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) - K20 - Graczyk Karolina
- złoto - MWw biegu średniodystansowym (Kwidzyn) - K21 - Wieleba Marlena
- zloto - MW w biegu długodystansowym (Gdynia) - K20 - Graczyk Karolina
- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Elbląg) - K20 - Graczyk Karolina
- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Elbląg) - K20 - Graczyk Karolina
- zloto - MW w biegu klasycznym (Elbląg) - K20 - Graczyk Karolina
- złoto - MW w biegu klasycznym (Elbląg) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- srebro - MW w biegu sprinterskim (Kwidzyn) - K20 - Pipka Magda
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) - K20 - Pipka Magda
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) - M35 - Borychowski Mariusz
- srebro - MW w biegu długodystansowym (Gdynia) - K20 - Pipka Magda
- srebro - MW w biegu długodystansowym (Gdynia) - K21 - Wieleba Marlena
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Elbląg) - K16 - Landowska Aneta
- brąz - MW w biegu sprinterskim (Kwidzyn) - K21 - Wieleba Marlena
- brąz - MW w biegu sprinterskim (Kwidzyn) - M45 - Nowacki Zbigniew
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) - M45 - Nowacki Zbigniew
- brąz - MW w biegu klasycznym (Gniewowo) - K12 - Lange Weronika
- brąz - MW w biegu klasycznym (Gniewowo) - K18 - Streng Agnieszka
- brąz - MW w biegu klasycznym (Gniewowo) - M21 - Kołodzik Rafał
- brąz - MW w biegu długodystansowym (Gdynia) - K18 - Streng Agnieszka
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Elbląg) - K21 - Wieleba Marlena
- brąz - MW w biegu klasycznym (Elbląg) - K21 - Wieleba Marlena

2015  

- złoto - MW w biegu długodystansowym (Kwidzyn) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - MW w biegu klasycznym (Koleczkowo) - K20 - Graczyk Karolina
- srebro - MW w biegu długodystansowym (Kwidzyn) - K20 - Graczyk Karolina
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - K-20 - Graczyk Karolina
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - K-18 - Semak Ewelina
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - M45 - Szmidtka Wiesław
- srebro - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) - K18 - Semak Ewelina
- srebro - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) - K20 - Graczyk Karolina
- brąz - MW w biegu długodystansowym (Kwidzyn) - K20 - Pipka Magda
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - K20 - Pipka Magda
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - K21 - Lange Helena
- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) - K10 - Lange Weronika
- brąz - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) - K20 - Pipka Magda
- brąz - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) - M45 - Szmidtka Wiesław
- brąz - MW w biegu klasycznym (Koleczkowo) - K16 - Landowska Aneta
 
2014

- złoto - MW w biegu długodystansowym (Kwidzyn) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - MW w biegu klasycznym (Gdynia) - K21 - Pawlicka Alicja
- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Wejherowo) - K18 - Graczyk Karolina
- złoto - Wojewódzka Licealiada (Kwidzyn) - K-lic - Graczyk Karolina
- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Wejherowo) - K18 - Pipka Magda
- srebro - MW w biegu klasycznym (Gdynia) - K16 - Semak Ewelina
- srebro - Wojewódzka Licealiada (Kwidzyn) - K-lic - Pipka Magda


2013

 

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K16 – Semak Ewelina

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K16 – Semak Ewelina

- złoto – MW warmińsko-mazurskiego (Mierki) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K18 – Graczyk Karolina

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) – K18 – Graczyk Karolina

- srebro – MW w biegu klasycznym (Sierakowice) – K16 – Semak Ewelina

- brąz – MMM w biegu sztafetowym (Rumia) – KM – Pieńkowska Paulina

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K21 – Pawlicka Alicja

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K50 – Szmidtka Wiesław

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) – K16 – Semak Ewelina

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Kwidzyn) – K18 – Pipka Magda

- brąz – Wojewodzka Licealiada (Rumia) – K-lic – Pipka Magda

 

2012

 

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 - Graczyk Karolina

- złoto – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – K18 – Sicha Sandra

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Wejherowo) – K16 – Graczyk Karolina

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 – Pipka Magda

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Rumia) – K16 – Graczyk Karolina

- srebro – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – K16 – Graczyk Karolina

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Wejherowo) – K16 – Pipka Magda

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Wejherowo) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Graczyk Karolina

- brąz – MMM w biegu sztafetowym (Toruń) – KM – Semak Ewelina, Pieńkowska Paulina, Rutkowska Paulina

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 – Bartosiewicz Natalia

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Rumia) – K16 – Pipka Magda

- brąz – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – K16 – Pipka Magda

- brąz – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – M60 – Jakielaszek Ryszard

 

2011

 

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Bożepole) – M45 – Kaliszewski Mariusz

- złoto – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Graczyk Karolina

- złoto – WIMS (Wejherowo) – K-sp – Pieńkowska Paulina 

- srebro – MMM w biegu sztafetowym (Gdynia) – KM – Dampc Agata, Zembrzuska Sandra, Riegel Beata

- srebro - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 – Grablowska Dorota

- srebro - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K20 – Pawlicka Alicja

- srebro - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – M50 – Szmidtka Wiesław

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Bożepole) – K14 – Baranowska Monika

- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Bożepole) – K16 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – K16 – Sicha Sandra

- brąz - MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 – Nadolska Dominika

- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Bożepole) – K16 – Nadolska Dominika

- brąz – MW w biegu klasycznym (Kwidzyn) – K20 – Pawlicka Alicja

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Pipka Magda

 

2010

 

- złoto – MMM w biegu sprinterskim (Rumia) – K14 – Graczyk Karolina

- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K16 – Sicha Sandra

- złoto - MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K21 – Pipka Alicja

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Łężyce) – K16 – Sicha Sandra

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Nadolska Dominika

- srebro – MMM w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Graczyk Karolina

- srebro - MMM w biegu sztafetowym (Gdynia) – KM – Pipka Magda, Bojka Agata, Graczyk Karolina

- srebro - MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K20 – Pipka Alicja

- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K14 – Pipka Magda

- srebro - MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K16 – Nadolska Dominika

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Łężyce) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Sicha Sandra

- brąz – MMM w biegu sztafetowym (Gdynia) – KM – Dampc Agata, Dzienisz Magdalena, Riegel Beata)

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Rumia) – K14 – Graczyk Karolina

- brąz - MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K14 – Graczyk Karolina

- brąz - MW w biegu długodystansowym (Łężyce)- K14 – Pipka Magda

 

2009

 

- złoto – MMM w biegu sprinterskim (Toruń) – K14 – Sicha Sandra

- złoto – MMM w biegu klasycznym (Toruń) – K14 – Sicha Sandra

- złoto – MMM w biegu sztafetowym (Toruń) – KM – Sicha Sandra, Nadolska Dominika, Pipka Magda

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K14 – Nadolska Dominika

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K18 – Pipka Alicja

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K20 – Schmidt Anna

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Wejherowo) – K-gim – Nadolska Dominika

- srebro – MMM w biegu sztafetowym (Toruń) – KM – Graczyk Karolina, Grablowska Dorota

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K21 – Maszota Ewelina

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K14 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K16 – Lińska Angelika

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K14 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M45 – Kaliszewski Mariusz

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K14 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K18 – Pipka Alicja

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Wejherowo) – K-lic – Pipka Alicja

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Nadolska Dominika

- brąz – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K16 – Lińska Angelika

- brąz – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K18 – Miler Magda

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Wejherowo) – K-lic – Lińska Angelika

 

2008

 

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K18 – Pipka Alicja

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K14 – Sicha Sandra

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K21 – Pipka Alicja

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – M45 – Jakielaszek Ryszard

- złoto – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Sicha Sandra

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Lińska Angelika

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Sicha Sandra

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K16 – Lińska Angelika

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K18 – Maszota Ewelina

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K14 – Nadolska Dominika

- srebro – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K18 – Pipka Alicja

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K14 – Nadolska Dominika

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K16 – Miler Magda

- srebro – WIMS (Luzino) – K-sp – Pipka Magda

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Sicha Sandra

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Pipka Alicja

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Wicon Paula

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – K21 – Maszota Ewelina

- brąz – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Wicon Paula

- brąz – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K18 – Maszota Ewelina

- brąz – MW w biegu nocnym (Gdynia) – K18 – Maszota Ewelina

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Hinc Dorota

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Maszota Ewelina

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Bertrand Dawid

 

2007

 

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K18 – Schmidt Angelika

- złoto – WIMS (Luzino) – K-sp – Sicha Sandra

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Paszki Alicja

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Schmidt Angelika

- srebro – MW w biegu klasycznym (Rumia) – K16 – Pipka Alicja

- srebro – MW w biegu klasycznym (Rumia) – K18 – Maszota Ewelina

- srebro – MW w biegu klasycznym (Rumia) – M16 – Teclaw Mikołaj

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K21 – Dampc Edyta

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – WIMS (Luzino) – K-sp – Nadolska Dominika

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Hinc Dorota

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Pipka Alicja

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K16 – Pipka Alicja

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K18 – Maszota Ewelina

- brąz – WIMS (Luzino) – K-sp – Bojka Agata

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Damps Kinga

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Schmidt Anna

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Bertrand Dawid

 

2006

 

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K18 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu nocnym (Barłomino) – K16 – Zinkel Magdalena

- złoto – MW w biegu nocnym (Barłomino) – K18 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu nocnym (Barłomino) – M16 – Mielewczyk Mateusz

- złoto – WIMS (Luzino) – K-sp – Damps Kinga

- złoto – WIMS (Luzino) – M-sp – Schmidt Mariusz

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Pipka Alicja

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Wieleba Marlena

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Teclaw Mikołaj

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdańsk) – Sielaff Krzysztof

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K18 – Schmidt Angelika

- srebro – MW w biegu nocnym (Barłomino) – K16 – Pipka Alicja

- srebro – MW w biegu nocnym (Barłomino) – K21 – Dampc Edyta

- srebro – MW w biegu sztafetowym (Gdynia) – KJM – Pipka Alicja, Zinkel Magdalena, Maszota Ewelina

- srebro – WIMS (Luzino) – K-sp – Pobłocka Marzena

- srebro – WIMS (Luzino) – M-sp – Dybowski Damian

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Paszki Alicja

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Schmidt Angelika

- brąz – MMM w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Mienik Angelika

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdynia) – K21 – Dampc Edyta

- brąz – MW w biegu klasycznym – K21 – Dampc Edyta

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Ostrzyce) – K21 – Bojka Hanna

- brąz – MW w biegu nocnym (Barłomino) – K16 – Maszota Ewelina

- brąz – MW w biegu nocnym (Barłomino) – M16 – Teclaw Mikołaj

- brąz – MW w biegu sztafetowym (Gdynia) – KJM – Paszki Alicja, Lińska Kamila, Mienik Angelika

- brąz – WIMS (Luzino) – K-sp – Bieszke Angelika

- brąz – WIMS (Luzino) – M-sp – Zdziaszek Kamil

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Hebel Agnieszka

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Mielewczyk Mateusz

 

2005

 

- złoto – MMM w biegu sztafetowym (Drzewina) – KM – Zinkel Magda, Labuda Dorota, Szreder Anna

- złoto – MMM w biegu klasycznym (Drzewina) – M14 – Mielewczyk Mateusz

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K16 – Schmidt Angelika

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K20 – Bojka Hanna

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M20 – Kołodzik Rafał

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M21 – Dampc Gabriel

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Drzewina) – K16 – Schmidt Angelika

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Drzewina) – K20 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K18 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – M14 – Mielewczyk Mateusz

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K16 – Schmidt Angelika

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – M21 – Kołodzik Rafał

- złoto – MW w biegu nocnym (Drzewina) – K18 – Schmidt Angelika

- złoto – WIMS (Luzino) – K-sp – Hinc Dorota

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Maszota Ewelina

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Bach Bartłomiej

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Schmidt Angelika

- srebro – MMM w biegu sprinterskim (Drzewina) – K14 – Zinkel Magda

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K18 – Wieleba Marlena

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K20 – Sielaff Anna

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M35 – Szmidtka Wiesław

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M45 – Kaliszewski Mariusz

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Drzewina) – K20 – Sielaff Anna

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Drzewina) – K21 – Dampc Edyta

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K18 – Wasylka Marta

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – M21 – Dampc Gabriel

- srebro – MW w biegu nocnym (Drzewina) – K18 – Wieleba Marlena

- srebro – WIMS (Luzino) – M-sp – Bojka Artur

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Pipka Alicja

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Kotłowski Maciej

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Wieleba Marlena

- brąz – MMM w biegu sprinterskim (Drzewina) – M14 – Mielewczyk Mateusz

- brąz – MMM w biegu klasycznym (Drzewina) – K14 – Zinkel Magdalena

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M14 – Mielewczyk Mateusz

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K18 – Labudda Elżbieta

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Drzewina) – K16 – Maszota Ewelina

- brąz – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Pipka Alicja

- brąz – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K16 – Schmidt Angelika

- brąz – MW w biegu klasycznym (Gdynia) – K18 – Syldatk Klaudia

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – K18 – Wicon Sylwia

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – M16 – Bach Bartłomiej

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Gdynia) – M35 – Szmidtka Wiesław

- brąz – WIMS (Luzino) – K-sp – Kustusz Aldona

- brąz – WIMS (Luzino) – M-sp – Nastały Dominik

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Labudda Lidia

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Syldatk Klaudia

 

2004

 

- złoto – MMM w biegu sztafetowym (Ostrzyce) – MM – Kotłowski Maciej, Sielaff Krzysztof, Bach Bartłomiej

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K16 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K18 – Wasylka Marta

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – M16 – Miotke Damian

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – M21 – Dampc Gabriel

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K16 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K18 – Wasylka Marta

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K16 – Wicon Sylwia

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K18 – Wasylka Marta

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K20 – Sielaff Anna

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M14 – Bach Bartlomiej

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M21 – Dampc Gabriel

- złoto – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- złoto – WIMS (Luzino) – M-sp – Bojka Artur

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Schmidt Angelika

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Bach Bartłomiej

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Wieleba Marlena

- złoto – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Kołodzik Rafał

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K14 – Bober Aleksandra

- srebro – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – M14 – Kotłowski Maciej

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – M14 – Kotłowski Maciej

- srebro – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – M45 – Kaliszewski Mariusz

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K16 – Wieleba Marlena

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K18 – Labudda Elżbieta

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K21 – Dampc Edyta

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M14 – Sielaff Krzysztof

- srebro – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M18 – Kołodzik Rafał

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Bieszkowice) – K20 – Sielaff Anna

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Bieszkowice) – M20 – Gajowski Paweł

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Bieszkowice) – M35 – Szmidtka Wiesław

- srebro – MW w biegu sztafetowym (Ostrzyce) – KJ – Wieleba Marlena, Wicon Sylwia, Wasylka Marta

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Bober Aleksandra

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Kotłowski Maciej

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Wasylka Marta

- srebro – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – M-lic – Kreft Krzysztof

- brąz – MMM w biegu sprinterskim (Ostrzyce) – M14 – Kotłowski Maciej

- brąz – MMM w biegu klasycznym (Ostrzyce) – K14 – Maszota Ewelina

- brąz – MMM w biegu sztafetowym (Ostrzyce) – KM – Schmidt Anna, Domaros Beata, Pielowska Żaneta

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K16 – Wicon Sylwia

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K18 – Labudda Elżbieta

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – K21 – Bojka Hanna

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – M14 – Bach Bartłomiej

- brąz – MW w biegu sprinterskim (Luzino) – M18 – Kołodzik Rafał

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K16 – Schmidt Angelika

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – M14 – Chwil Krzysztof

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Gdynia) – M35 – Szmidtka Wiesław

- brąz – MW w biegu klasycznym (Luzino) – K16 – Schmidt Angelika

- brąz – MW w biegu klasycznym (Luzino) – M16 – Miotke Damian

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Bieszkowice) – K18 – Syldatk Klaudia

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Bieszkowice) – K21 – Dampc Edyta

- brąz – MW w biegu sztafetowym (Ostrzyce) – KJ – Labudda Elżbieta, Bojka Aneta, Syldatk Klaudia

- brąz – Wojewódzka Licealiada (Luzino) – K-lic – Wicon Sylwia

 

2003

 

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K16 – Wicon Sylwia

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K18 – Bojka Hanna

- złoto – MW w biegu sprinterskim (Gdańsk) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K14 – Schmidt Angelika

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K16 – Wieleba Marlena

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K18 – Bojka Hanna

- złoto – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K21 – Dampc Edyta

- złoto – MW w biegu długodystansowym (Rumia) – K16 - Syldatk Klaudia

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Schmidt Angelika

- srebro – MMM w biegu klasycznym (Gdańsk) – M14 – Kotłowski Maciej

- srebro – MW w biegu sztafetowym (Drzewina) – KJM – Wieleba Marlena, Wicon Sylwia, Syldatk Klaudia

- srebro – MW w biegu sztafetowym (Drzewina) – K – Dampc Edyta, Sielaff Anna, Bojka Hanna

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Wieleba Marlena

- brąz – MMM w biegu sztafetowym (Gdańsk) – KM – Schmidt Angelika, Wiśniewska Daria, Bober Aleksandra

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K16 – Wasyla Marta

- brąz – MW w biegu średniodystansowym (Luzino) – K18 – Bojka Aneta

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Rumia) – K16 - Wicon Sylwia

- brąz – MW w biegu sztafetowym (Drzewina) – KJM – Janeczk Wioleta, Wicon Magdalena, Labudda Elżbieta

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Bober Aleksandra

 

2002

 

- złoto – WIMS (Luzino) – M-sp – Kotłowski Maciej

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Syldatk Klaudia

- złoto – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Kreft Krzysztof

- srebro – MMM w biegu sprinterskim (Gdynia) – K14 – Wieleba Marlena

- srebro – MMM w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Wieleba Marlena

- srebro – MW w biegu długodystansowym (Rumia) – K16 - Syldatk Klaudia

- srebro – MMM w biegu sztafetowym (Gdynia) – KM – Wieleba Marlena, Syldatk Natalia, Wicon Sylwia

- srebro – WIMS (Luzino) – K-sp – Syldatk Natalia

- srebro – WIMS (Luzino) – M-sp – Bach Bartłomiej

- srebro – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Wieleba Marlena

- brąz – MMM w biegu klasycznym (Gdynia) – K14 – Wicon Sylwia

- brąz – MW w biegu długodystansowym (Rumia) – K16 - Wasylka Marta

- brąz – WIMS (Luzino) – M-sp – Sielaff Krzysztof

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – K-gim – Labudda Elżbieta

- brąz – Wojewódzka Gimnazjada (Luzino) – M-gim – Doering Łukasz

 

tekst pod projektem