Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Puchar Luzina 2013

Punktacja "Pucharu Luzina - 2013"
(klasyfikacja końcowa)

        wiosna lato jesień zima Razem PKT
(trzy rundy)
Razem PKT
(cztery rundy)
Miejsce Nazwisko Imię Klub 15.VI. 20.VII. 19.X. 26.X.
1. Semak Ewelina G27 GKS Luzino 10 10 10 10 30 40
2. Pawlicka Alicja G27 GKS Luzino 10 10 10 10 30 40
3. Graczyk Karolina G27 GKS Luzino 10 10 10 10 30 40
4. Lange Weronika Luzino 9 10 10 10 30 39
5. Pieńkowska Paulina G27 GKS Luzino 10 10 10 9 30 39
6. Czabański Edward ind. Gdańsk 10 10 10 3 30 33
7. Chmiel Marcin Gdynia 10 10   9 29 29
8. Dampc Gabriel Luzino 10 7 9 9 28 35
9. Pipka Magda G27 GKS Luzino 9 8 9 9 27 35
10. Lange Helena Luzino 8 9 9 8 26 34
11. Stankiewicz Michał UKS Azymut 45 Gdynia 7 8 8 10 26 33
12. Bichowska Agata Zelewo 8   9 9 26 26
13. Streng Agnieszka G27 GKS Luzino 5 9 6 8 23 28
14. Chmiel Adrian   9 9   5 23 23
15. Okroj Magda G27 GKS Luzino 8 7   8 23 23
16. Czabańska Małgorzata UKS Azymut 45 Gdynia 1 10 10   21 21
17. Wójtowicz Piotr indyw, 8 6   7 21 21
18. Kołodzik Rafał Luzino   10 10   20 20
19. Pesta Adam   10 10     20 20
20. Rybicki Kamil Luzino     9 10 19 19
21. Andrzejewski Leszek UKS Azymut 45 Gdynia   9 10   19 19
22. Woźniak Henryk Orkan Ostroda 9 9     18 18
23. Grzenkowicz Kinga Luzino 9   7 1 17 17
24. Szweda Aleksandra Luzino 8 1 8   17 17
25. Jasiński Rafał JW. 1068 Wejherowo 9 7     16 16
26. Kołodzik Klaudia Luzino 9 7     16 16
27. Wojdyła Kamila UKS Azymut 45 Gdynia 1 10     11 11
28. Miszke Michał Wejherowo       10 10 10
29. Lange Eryk Luzino     10   10 10
30. Dolatowski Piotr PKO Harpagan Gdańsk   10     10 10
31. Mientki Tadeusz Orkan Ostróda   10     10 10
32. Pieczka Tymoteusz PKO Harpagan Gdańsk   10     10 10
33. Porzycz Grzegorz UKS Azymut 45 Gdynia   10     10 10
34. Porzycz Zbigniew UKS Azymut 45 Gdynia   10     10 10
35. Porzycz Jerzy UKS Azymut 45 Gdynia   10     10 10
36. Borek Zbigniew UKS Azymut 45 Gdynia 10       10 10
37. Gackowski Bogdan Gdańsk 10       10 10
38. Kaliszewski Mariusz G27 GKS Luzino 10       10 10
39. Pesta Anna UKS Azymut 45 Gdynia 10       10 10
40. Bobkowska Jagoda Luzino     9 1 10 10
41. Sadowski Michał Neptun Gdańsk   4   6 10 10
42. Maj-Roksz Maria UKS Siodemka Rumia       9 9 9
43. Kolacz Magda Luzino     9   9 9
44. Chmiel Natalia indyw,   9     9 9
45. Lisewska Agnieszka PKO Harpagan   9     9 9
46. Mientki Sebastian Orkan Ostróda   9     9 9
47. Nadolska Dominika G27 GKS Luzino   9     9 9
48. Czabańska Jagoda ind. Gdańsk 1     8 9 9
49. Odra  Marcin Gdańsk       8 8 8
50. Dampz Paulina Luzino     8   8 8
51. Brejnak Natalia PKO Harpagan   8     8 8
52. Czabański Wiesław Gdynia   8     8 8
53. Dąbrowska Karolina Bytów   8     8 8
54. Kalsztein Karol  PKO Harpagan Gdańsk   8     8 8
55. Malinowski Stanisław Sopot   8     8 8
56. Lisiński Piotr Luzino 8       8 8
57. Szulta Julia Luzino     1 7 8 8
58. Skibińska Wiktoria Milwino     5 3 8 8
59. Muszka Marlena Luzino       7 7 7
60. Engelbrecht Klaudia Częstkowo 7       7 7
61. Mutke Weronika Luzino     1 6 7 7
62. Gelińska Julia Luzino     2 5 7 7
63. Treder Natalia Wejherowo       6 6 6
64. Odraniewicz Marcin     6     6 6
65. Rutkowska Paulina G27 GKS Luzino 6       6 6
66. Lesner Klaudia Luzino     4 2 6 6
67. Hebel Agnieszka Wejherowo       5 5 5
68. Grubba Marcin Luzino   5     5 5
69. Kielan Paweł Paraszyno   5     5 5
70. Borychowski Mariusz Ustka       4 4 4
71. Klein Martyna Luzino       4 4 4
72. Damps Julia Luzino     3   3 3
73. Bujak Artur Strzebielino 1   1   2 2
74. Krzekowska Paulina Luzino       1 1 1
75. Pranczke Nikola Luzino       1 1 1
76. Raif Klaudia Luzino       1 1 1
77. Gryczewski Radoslaw Luzino     1   1 1
78. Jabłońska Martyna Luzino     1   1 1
79. Dąbrowska Paulina Bytów   1     1 1

Do punktacji końcowej liczone są wyniki z trzech najlepszych startów.
Jeżeli suma punktów z trzech rund jest jednakowa, wówczas liczone są wszystkie cztery rundy.
W przypadku jednakowej ilości punktów o lepszym miejscu decyduje liczba zwycięstw,
w drugiej kolejności liczba drugich miejsc, potem trzecich, itd..
Jeżeli nadal wyniki sa jednakowe to decyduje lepsze miejsce w ostatniej rundzie,
następnie w przedostatniej, a na końcu w drugiej rundzie.
Jeżeli nadal nie ma rozstrzygnięcia wówczas liczy się % przewaga nad swoimi rywalami w ostatniej rundzie
 
tekst pod projektem