Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Puchar Luzina 2016

Punktacja "Pucharu Luzina - 2016"
 (klasyfikacja końcowa)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(trzy rundy)
Razem PKT
(cztery rundy)
Miejsce Nazwisko Imię 19.III. 6.VIII. 15.X. 22.X.
1. Kankowska Dominika 1 10 10 10 30 31
2. Streng Agnieszka 10   10 10 30 30
3 ex Czabańska Małgorzata 10 10   10 30 30
3 ex Czabański Edward 10 10   10 30 30
5. Lange Weronika 8 1 10 10 28 29
6. Ladach Daniel 9 8 9 10 28 36
7. Lange Helena 1 10 8 9 27 28
8. Gajowska Antonina   10 7 9 26 26
9. Gajowski Wojciech   8 8 7 23 23
10. Chejda Dorian   10 10   20 20
11. Pipka Magda 10   10   20 20
12. Tomys Ryszard 10   10   20 20
13. Pawlicka Alicja 9   10   19 19
14. Wójtowicz Piotr   10 8   18 18
15. Stankowska Julia     9 9 18 18
16. Pipka Karolina     9 7 16 16
17. Landowska Aneta 1 9   1 11 11
18 ex Dampz Małgorzata       10 10 10
18 ex Bączek Jędrzej       10 10 10
18 ex Motała Piotr       10 10 10
21. Bączek-Motała Barbara       10 10 10
22 ex Andrzejewski Leszek       10 10 10
22 ex Witkowski Adrian       10 10 10
24. Markowska Apolonia     10   10 10
25. Chmiel Adrian     10   10 10
26 ex Ciećwierz Sławomir     10   10 10
26 ex Szweda Marta     10   10 10
28. Komkowski Rafał     10   10 10
29. Kołodzik Rafał   10     10 10
30. Chejda Paweł   10     10 10
31. Mientki Tadeusz   10     10 10
32. Żółtowska Weronika 10       10 10
33. Brzozowska Patrycja 10       10 10
34. Nadolska Dominika 10       10 10
35. Betscher Natalia 10       10 10
36. Lejkowski Klaudiusz 10       10 10
37. Bojanowski Szymon 10       10 10
38. Petu Dawid 10       10 10
39. Dolatowski Paweł 10       10 10
40. Miszewski Romuald 10       10 10
41. Wanicka  Krystyna 10       10 10
42. Jankowski Paweł       9 9 9
43. Bączek Małgorzata       9 9 9
44. Klein Edyta     9   9 9
45. Bargańska Julia     9   9 9
46. Lange Franciszek     9   9 9
47. Markowski Marek     9   9 9
48. Pallach Piotr   9     9 9
49. Gruba Martyna 9       9 9
50. Jankowska Nikola 9       9 9
51. Bichowska  Agata 9       9 9
52. Domaros Jakub 9       9 9
53. kankowski  Kordian 9       9 9
54. Gajowski  Paweł   1 7 1 9 9
55. Maszota Patrycja       8 8 8
56. Bochentyn Michał       8 8 8
57. Ladach Paweł       8 8 8
58. Markowska Elżbieta     8   8 8
59. Dampc Gabriel     8   8 8
60. Post Julianna     8   8 8
61. Kankowska Justyna 8       8 8
62. Jankowska Julia 8       8 8
63. Bichowska Nikola 8       8 8
64. Domarus Jan 8       8 8
65. Kleina Julia 8       8 8
66. Kwidzińska Nikola 7       7 7
67. Kuczkowska Martyna 7       7 7
68. Stenka Maciej 7       7 7
69. Bochentyn Mikołaj       6 6 6
70. Dampz Paulina       6 6 6
71. Dampz Leon       5 5 5
72. Hinc Anita       5 5 5
73. Gajowska Katarzyna   1 1 1 3 3
74. Bochentyn Beata       1 1 1
75. Dampz Karol       1 1 1
76. Chejda Estera     1   1 1
77. Ciećwierz Weronika     1   1 1
78. Bach Bartłomiej   1     1 1
79. Chejda Jolanta   1     1 1
80. Mielewczyk Mateusz   1     1 1
81. Rohde Dominika 1       1 1
82. Michalak Wiktoria 1       1 1
83. Szulta Julia 1       1 1
84. Richert Paulina 1       1 1
85. Czaja Patryk 1       1 1
86. Jędrzejczyk Sandra 1       1 1
87. Bendzer Agata 1       1 1
88. Benkowski Sebastian 1       1 1
89. Bojanowski Mirosław 1       1 1
90. Graczyk Karolina 1       1 1
91. Greń Michał 1       1 1
92. Hrycyk Monika 1       1 1
93. Jemen Michał 1       1 1
94. Kwidzińska Weronika 1       1 1
95. Rumpczyk Weronika 1       1 1
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z trzech najlepszych startów.
Jeżeli suma punktów z trzech rund jest jednakowa, wówczas liczone są wszystkie cztery rundy.
W przypadku jednakowej ilości punktów o lepszym miejscu decyduje liczba zwycięstw,
w drugiej kolejności liczba drugich miejsc, potem trzecich, itd..
Jeżeli nadal wyniki sa jednakowe to decyduje lepsze miejsce w ostatniej rundzie,
następnie w przedostatniej, a na końcu w drugiej rundzie.
Jeżeli nadal nie ma rozstrzygnięcia wówczas liczy się większa ilość pokonanych przeciwników w swojej kategorii wiekowej
 
tekst pod projektem