Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

wyniki 28 października 2017

Wyniki "Pucharu Luzina - zima 2017"
Luzino - "Ścieżka zdrowia" - 28 października 2017
Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość lub klub Ilość PK Czas
K-10      2500 m     4 PK
1. Markowska Elżbieta Gdynia 4 50,12
2 ex Dampz Małgorzata Luzino 4 74,35
2 ex Gajowska Antonina Luzino 4 74,35
2 ex Posada Laura Luzino 4 74,35
K-12      2800 m     6 PK
1. Melcer Anna UKS Siódemka Rumia 6 33,21
2. Ciećwierz Weronika Gdynia 6 35,14
3. Pupiec Agata UKS Siódemka Rumia 6 37,21
K-16      5100 m     10 PK
1. Kankowska Dominika GKS Luzino 10 45,34
2. Rohde Dominika Luzino 1 10,37
K-18      6000 m     12 PK
1. Landowska Aneta GKS Luzino 12 58,51
K-21      7500 m     16 PK
1. Dampz Hanna Luzino 7 41,00
2. Chejda-Parchem Estera Luzino 7 42,00
3 ex Gajowska Katarzyna Luzino 5 74,35
3 ex Posada Anna Luzino 5 74,35
K-35      7200 m     14 PK
1. Klein Edyta GKS Luzino 14 77,13
2. Maciąg-Wójtowicz Iwona Strzebielino 13 (brak 41) 89,55
K-45      6100 m     12 PK
1. Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siódemka Rumia 12 102,14
K-65+      4700 m     8 PK
1. Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia 8 89,05
M-10      2600 m     5 PK
1. Gajowski Wojciech Luzino 5 39,54
2 ex Posada Dawid Luzino 4 74,35
2 ex Posada Martin Luzino 4 74,35
M-12      3100 m     7 PK
1. Grzybowski Maciej Azymut 45 Gdynia 7 52,35
M-21      8000 m     17 PK
1. Pallach Piotr Wejherowo 17 90,36
2. Gajowski Paweł Luzino 16 (brak 31) 88,05
M-35      7300 m     15 PK
1. Ciećwierz Sławomir Gdynia 15 68,05
2. Markowski Marek Gdynia 15 79,44
M-45      7200 m     13 PK
1. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 13 64,26
3. Pupiec Mariusz UKS Siódemka Rumia 13 91,46
M-75+      4300 m     7 PK
1. Czabański Edward Azymut 45 Gdynia 7 76,06
         
         
Mistrzostwa Gminy Luzino:      
złoty medal   - Kankowska Dominika   - 111,9 m/min    
srebrny medal - Wójtowicz Piotr - 111,7 m/min    
brązowy medal - Landowska Aneta - 102 m/min    


 

tekst pod projektem