Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

wyniki 10 listopada 2018


Wyniki "Pucharu Luzina - zima 2018"
Luzino - "Ścieżka Zdrowia" - 10 listopada 2018
Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość lub klub Ilość PK Czas
K-10      2000 m     4 PK
1. Dampz Małgorzata Luzino 4 24,05
2. Dampz Paulina Luzino 4 24,31
3 ex Bichowska Nikola Zelewo 4 38,08
3 ex Bichowska Agata Zelewo 4 38,08
5. Piechocka Anastazja Zelewo 4 39,20
6. Gajowska Antonina Luzino 4 72,12
7. Ficht Marlena Luzino 4 74,33
8. Ficht Karolina Luzino 4 74,42
K-12      2200 m     5 PK
1. Kepka Zuzanna Luzino 5 68,44
2. Pipka Karolina Luzino 5 69,30
K-14      2900 m     7 PK
1. Pupiec Agata Rumia 7 35,51
2. Wiśniewska Paulina Luzino 7 41,05
3. Okrój Dominika Luzino 7 46,42
4. Kwiatkowska Karolina Luzino 7 62,17
5. Litwin Marcelina Luzino 7 62,17
6. Rohde Nikola Luzino 7 63,21
7. Malotki Weronika Luzino 7 63,21
8. Sternal Wiktoria Luzino 7 87,06
9. Jędrzejek Martyna Luzino 7 87,06
10. Białk Karolina Luzino 7 111,10
11. Myszk Martyna Luzino 7 111,12
12. Smolnik Nina Luzino 7 111,13
13. Czerwionka Marta Luzino 7 120,19
14. Balcer Aleksandra Luzino 7 120,19
15. Felkner Zuzanna Luzino 5 57,31
16. Bonk Weronika Luzino 5 99,15
17. Palkowska Wiktoria Luzino 5 109,10
18. Bertrand Kornelia Luzino 4 107,37
19. Labuda Agata Luzino 4 107,37
20. Kretschmer Oliwia Luzino 4 111,09
21. Kroll Klaudia Luzino 3 73,22
22. Kwiatkowska Anna Luzino 3 73,23
23. Liedtke Anna Luzino 1 11,47
24. Dąbrowska Natalia Luzino 1 11,47
K-16      5100 m     16 PK
1. Falk Oliwia Luzino 11 93,09
2. Bargańska Julia Luzino 5 57,31
3 ex Chmara Martyna Luzino 4 38,15
3 ex Błażejczak Agata Luzino 4 38,15
5. Gruba Sylwia Luzino 4 111,09
K-18      6000 m     18 PK
1. Kankowska Dominika Luzino 18 80,37
K-21      8000 m     22 PK
1. Toruńczak Alicja Luzino 18 84,54
2. Szmidtka Monika Luzino 11 85,25
3. Gajowska Katarzyna Luzino 8 72,12
4. Bojka-Ficht Aneta Luzino 8 74,33
5. Dampz Hanna Luzino 4 24,31
6. Piechocka Angelika Zelewo 4 39,20
7. Chejda-Parchem Estera Luzino 4 40,23
K-35      6300 m     19 PK
1. Kankowska Justyna Luzino 18 80,43
K-45      5100 m     16 PK
1. Pilarczyk-Pupiec Agnieszka Rumia 16 107,25
K-65      4000 m     10 PK
1. Czabańska Małgorzata Gdynia 10 76,22
M-10      2000 m     4 PK
1. Dampz Leon Luzino 4 24,31
2. Graczyk Szymon Luzino 4 31,53
3. Chejda Dorian Luzino 4 40,23
4. Gajowski Wojciech Luzino 4 72,12
M-12      2800 m     6 PK
1. Kankowski Kordian Luzino 6 40,31
M-14      3300 m     8 PK
1. Piwka Damian Luzino 8 77,33
M-21      8800 m     24 PK
1. Miler Adam Luzino 24 85,34
2. Pallach Piotr Wejherowo 24 94,58
3. Ladach Daniel Swarzewo 24 100,15
4. Mastalerz Michał Sopot 11 85,25
5. Gajowski Paweł Luzino 8 72,12
M-35      7500 m     21 PK
1. Ficht Wojciech Luzino 8 74,33
2. Dampz Karol Luzino 4 24,05
M-45      6000 m     18 PK
1. Wójtowicz Piotr Strzebielino 18 52,52
2. Pupiec Mariusz Rumia 18 109,33
M-75      3500 m     9 PK
1. Czabański Edward Gdynia 24 91,56
         
Mistrzostwa Gminy Luzino:    
złoty medal   - Wójtowicz Piotr   - 113 m/min      
srebrny medal - Miler Adam - 103 m/min      
brązowy medal - Kankowska Dominika - 74 m/min    



tekst pod projektem