Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

wyniki 3 listopada 2018

 

Wyniki "Pucharu Luzina - jesień 2018"
Luzino - "Stadion" - 3 listopada 2018
Miejsce Nazwisko i Imię Miejscowość lub klub Ilość PK Czas
K-10      1500 m     12 PK
1. Dampz Paulina Luzino 12 28,25
2. Ladach Agata, Zuzanna, Maja Swarzewo 12 33,01
3. Dampz Małgorzata Luzino 11 27,59
K-12      1500 m     12 PK
1. Pipka Karolina Luzino 12 19,38
2. Kepka Zuzanna Luzino 12 21,06
3. Teclaf Natalia Luzino 12 21,29
K-14      1500 m     12 PK
1. Pupiec Agata Rumia 12 15,31
2. Okrój Dominika Luzino 12 15,39
3. Modrzejewska Agnieszka Luzino 12 15,58
4. Wiśniewska Paulina Luzino 12 16,09
5. Drewczyńska Malwina Luzino 12 17,00
6. Rohde Nikola Luzino 12 19,11
7. Kroll Klaudia Luzino 12 19,34
8. Malotki Weronika Luzino 12 21,03
9. Nowicka Anna Luzino 12 21,34
10. Plecke Julia Luzino 12 30,20
11. Sorn Alicja Luzino 12 39,27
12. Formalla Greta Luzino 12 41,58
13. Szmuda Nikola Luzino 11 21,40
14. Klinkosz Roksana Luzino 11 22,22
15. Kendziora Oliwia Luzino 10 28,03
16. Bisewska Wiktoria Luzino 8 23,14
K-16      3000 m     24 PK
1. Falk Oliwia Luzino 23 64,00
2. Chmara Martyna Luzino 12 29,33
3. Panek Ewa Luzino 12 31,34
4. Błażejczak Agata Luzino 11 23,42
5. Bargańska Julia Luzino 11 27,12
6. Kamińska Agata Luzino 11 61,56
7. Gruba Sylwia Luzino 11 62,56
K-18      3000 m     24 PK
1. Kankowska Dominika Luzino 24 39,35
K-21      3000 m     24 PK
1. Toruńczak Alicja Luzino 24 36,21
2. Kankowska Justyna Luzino 24 39,44
3. Dampz Hanna Luzino 12 28,25
4. Chejda-Parchem Estera Luzino 12 31,10
K-45      3000 m     24 PK
1. Pupiec-Pilarczyk Agnieszka Rumia 23 67,00
K-65      3000 m     24 PK
1. Czabańska Małgorzata Gdynia 24 60,49
M-10      1500 m     12 PK
1. Dampz Leon Luzino 12 28,19
2. Chejda Dorian Luzino 6 16,00
M-21      3000 m     24 PK
1. Pallach Piotr Wejherowo 24 31,14
2. Ladach Daniel Swarzewo 24 31,39
3. Rohde Waldemar i Sznabel Karolina Rogulewo 24 132,50
M-35      3000 m     24 PK
1. Dampz Karol Luzino 12 28,25
M-45      3000 m     24 PK
1. Wójtowicz Piotr Strzebielino 24 33,39
2. Pupiec Mariusz Rumia 24 42,54
M-75      3000 m     24 PK
1. Czabański Edward Gdynia 24 119,10


tekst pod projektem