Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Medale na MP

 

Medale na Mistrzostwach Polski

 

2016

- złoto - Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Jakuszyce) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym (Zielona Góra) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Zielona Góra) - M65 - Jakielaszek Ryszard


2015

 - złoto - Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Sztutowo) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Jakuszyce) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Twardogóra) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- srebro - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Kraków) - M65 - Jakielaszek Ryszard 

2014
 
- złoto - Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Warszawa) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- złoto - Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Nowy Dwór Wejherowski) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- srebro - Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Mechowo) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- srebro - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Warszawa) - M65 - Jakielaszek Ryszard
- srebro - Klubowe Mistrzostwa Polski b biegu klasycznym (Helusz) - M-65 - Jakielaszek Ryszard
- brąz - Mistrzostwa Polski w Nocnym BnO (Warszawa) - M-65 - Jakielaszek Ryszard


2013

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Zamość) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Zamość) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Kraków) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Gdańsk) – M50 – Szmidtka Wiesław

2012

- złoto – Mistrzostwa Polski w Narciarskim Biegu na Orientację (Szklarska Poręba) – K16 – Graczyk Karolina

2011

złoto – Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Bochnia) – M60 – Jakielaszek Ryszard

złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Wejherowo) – M60 – Jakielaszek Ryszard

złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Wejherowo) – M60 – Jakielaszek Ryszard

złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Złocieniec) – M60 – Jakielaszek Ryszard

srebro – Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Ogrodzieniec) – M60 – Jakielaszek Ryszard

srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Wejherowo) – K16 – Grablowska Dorota

srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Złocieniec) – M60 – Jakielaszek Ryszard

brąz – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Bochnia) – M60 – Jakielaszek Ryszard

2010

- złoto – Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Lidzbark Welski) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Ostróda) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym – M60 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Ostróda) – M60 – Jakielaszek Ryszard

2009

- złoto – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu sztafetowym – KJM – Lińska Angelika

- złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Gdynia) – K16 – Lińska Angelika

- złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Pilica) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Olsztynek) – M60 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Olsztynek) – M60 – Jakielaszek Ryszard

2008

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Wrocław) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Sobótka) – M55 – Jakielaszek Ryszard

2007

- srebro – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu średniodystansowym (Pełczyce) – K16 – Pipka Alicja

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Jelenia Góra) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Poznań) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Przemyśl) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Poznań) – M55 – Jakielaszek Ryszard

2006

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu sprinterskim (Nowy Dwór Mazowiecki) – K18 – Wieleba Marlena

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Nowy Dwór Mazowiecki) – K18 – Schmidt Angelika

- srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Kraków) – K18 – Wieleba Marlena

- srebro – Mistrzostwa Polski Leśników w biegu klasycznym – Kaliszewski Mariusz

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Gliwice) – K18 – Wieleba Marlena

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Gliwice) – K21 – Dampc Edyta

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Gliwice) – M55 – Jakielaszek Ryszard

2005

- złoto – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu średniodystansowym (Pułtusk) – K16 – Schmidt Angelika

- złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Skwierzyna) – K16 – Schmidt Angelika

- złoto – Ogólnopolski Turniej UKS-ów w biegu klasycznym (Drozdowo) – K14 – Pipka Alicja

- srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Luzino) – K18 – Wieleba Marlena

- srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu sztafetowym (Luzino) – K – Dampc Edyta, Sielaff Anna, Bojka Hanna

- srebro – Ogólnopolski Turniej UKS-ów (Drozdowo) – M14 – Mielewczyk Mateusz

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Milicz) – K18 – Wieleba Marlena

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Słupsk) – K18 – Wieleba Marlena

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym (Skwierzyna) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Ogólnopolski Turniej UKS-ów (Drozdowo) – K14 – Zinkel Magdalena

2004

- złoto – OOM w biegu sztafetowym (Skwierzyna) – KJM – Wieleba Marlena, Wicon Sylwia, Schmidt Angelika

- brąz – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu klasycznym (Skwierzyna) – K16 – Wieleba Marlena

- brąz – Mistrzostwa Polski w biegu długodystansowym (Skwierzyna) – M55 – Jakielaszek Ryszard

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu krótkodystansowym (Limanowa) – K21 – Dampc Edyta

2003

- złoto – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Jelenia Góra) – K14 – Schmidt Angelika

- srebro – Akademickie Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Gdańsk) – K21 – Dampc Edyta

- brąz – OOM w biegu sztafetowym (Ostrzyce) – KJM – Wieleba Marlena, Wasylka Marta, Syldatk Klaudia

- brąz – Akademickie Mistrzostwa Polski w biegu krótkodystansowym (Sopot) – K21 – Dampc Edyta

2002

- srebro – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Otwock) – K20 - Dampc Edyta

- brąz – Klubowe Mistrzostwa Polski w biegu klasycznym (Łęczyce) – K14 – Wieleba Marlena

2001

- złoto - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) – młodziczka – Syldatk Klaudia
- złoto - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - młodzik - Chwil Krzysztof
- złoto - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - juniorka - Płotka Justyna
- złoto - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - junior - Doering Łukasz
- złoto - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - senior - Nadolski Dariusz
- srebro - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - młodzik - Kreft Krzysztof
- srebro - Mistrzostwa Polski w Rowerowej Jeździe na Orientację (Giżycko) - młodziczka - Wasylka Marta
- srebro - Grand Prix Polski w Sprincie - klasyfikacja końcowa - K20 - Dampc Edyta 
- brąz - Mistrzostwa Polski w biegu parkowym (Wrocław) - K20 - Dampc Edyta

2000

- srebro - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w biegu krótkodystansowym (Żory) - K16 - Bojka Hanna

1997

- srebro – Mistrzostwa Polski w biegu krótkodystansowym (Białogóra) – M35 – Szmidtka Wiesław

- brąz - Puchar Najmłodszych (Nieporęt) - bieg sztafetowy - KM - Szmidtka Magdalena, Bojka Hanna, Schwichtenberg Helena

 

tekst pod projektem