Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Rankingi klubowe

 Ranking Klubowy
za rok 2016
 
1. Jakielaszek Ryszard 3468
2. Wieleba Marlena 2615
3. Kankowska Dominika 2577
4. Lange Weronika 2156
5. Szmidtka Wiesław 1868
6. Streng Agnieszka 1171
7. Lange Helena 1126
8. Landowska Aneta 965
9. Bargańska Julia 641
10. Maszota Nikola 521
11. Graczyk Karolina 444
12. Skocelas Grzegorz 403
13. Pipka Magda    390
14. Kołodzik Rafał 333
15. Głombiowska Karolina 271
16. Borychowski Mariusz 224
17. Pawlicka Alicja    200
18. Nowacki Zbigniew 160
19. Kozioł Wiesław 108
20. Klein (Dampc) Edyta 100
21. Nadolska Dominika    80
22. Post Julianna 63
23. Dampc Gabriel 50
24. Piepiórka Wiktoria 46
25. Rohde Dominika 39
26. Pallach Martyna 3
27. Domoradzka Nikola 3
  Szulta Julia 0
  Rumpczyk Weronika 0
  Piechocka (Schmidt) Angelika 0
  Magulska Marta 0
  Halman Karolina 0
  Pelo Artur 0
  Mutke Weronika 0
  Jabłońska Martyna 0
  Lesner Klaudia 0
  Semak Ewelina 0
  Bobkowska Jagoda 0
  Grzenkowicz Kinga 0
  Borkowska Magdalena 0
  Mielke Barbara 0
  Kołodzik Klaudia 0
  Rutkowska Paulina 0
  Skibińska Wiktoria 0
  Dąbek Klaudia 0
  Szweda Aleksandra 0
  Kaliszewski Mariusz 0
  Pieńkowska Paulina 0
  Klein Martyna 0




 
Ranking klubowy
za rok 2015

1. G-27031 179 Jakielaszek Ryszard 4931
2. G-27076 3290 Kankowska Dominika 4401
3. G-27034 1571 Graczyk Karolina 3379
4. G-27078 3292 Magulska Marta 2447
5. G-27001 2206 Szmidtka Wiesław 2166
6. G-27080 3430 Landowska Aneta 800
7. G-27061 2449 Streng Agnieszka 746
8. G-27079 3293 Lange Weronika 642
9. G-27074 3288 Halman Karolina 567
10. G-27017 1085 Nadolska Dominika    390
11.     Lange Helena 306
12. G-27042   Klein (Dampc) Edyta 300
13. G-27070 167 Wieleba Marlena 274
14. G-27064 2861 Szulta Julia 202
15. G-27073 3287 Rumpczyk Weronika 141
16. G-27069 3284 Borychowski Mariusz 102
17.     Dampc Gabriel 101
18. G-27081 3458 Pelo Artur 88
19. G-27056 2124 Semak Ewelina 88
20. G-27065 2862 Bobkowska Jagoda 54
21. G-27035 1570 Pipka Magda    51
22. G-27071 3285 Skocelas Grzegorz 44
23. G-27033 176 Pawlicka Alicja    38
24. G-27066 2863 Mutke Weronika 26
25. G-27068 2865 Jabłońska Martyna 18
26. G-27059 2447 Grzenkowicz Kinga 17
27. G-27072 3286 Domoradzka Nikola 15
28. G-27077 3291 Mielke Barbara 13
29. G-27075 3289 Borkowska Magdalena 12
30. G-27063 2860 Lesner Klaudia 4
31.     Kołodzik Rafał 4
32.     Kołodzik Klaudia 2
33. G-27058 2446 Rutkowska Paulina 1
34. G-27062 2859 Skibińska Wiktoria 0
35.     Dąbek Klaudia 0
36. G-27060 2448 Szweda Aleksandra 0
37.     Riegel Beata 0
38.     Bojka Agata 0
39.     Lińska Magda 0
40.     Maszota Monika 0
41.     Patelczyk Anna 0
42. G-27014 3283 Kaliszewski Mariusz 0
43. G-27057 2445 Pieńkowska Paulina 0
44. G-27040 1667 Okroj Magda    0
45. G-27052 2121 Zawielak Kamil 0
46. G-27067 2864 Klein Martyna 0
47. G-27051   Piechocka (Schmidt) Angelika 0
48. G-27053 2120 Bartosiewicz Natalia 0
49. G-27015 1032 Sicha Sandra    0
50.     Dzienisz Magdalena 0
51.     Zembrzuska Sandra 0
52.     Dampc Agata 0
53.     Kożyczkowska Angelika 0



 

Ranking klubowy
za rok 2014


Msc Nazwisko i Imię Punkty
Rankingowe
1. Jakielaszek Ryszard 13220
2. Pipka Magda    9488
3. Graczyk Karolina 9452
4. Semak Ewelina 5901
5. Szmidtka Wiesław 2741
6. Streng Agnieszka 1660
7. Grzenkowicz Kinga 1639
8. Bobkowska Jagoda 1308
11. Pawlicka Alicja    880
13. Skibińska Wiktoria 718
14. Mutke Weronika 580
17. Rutkowska Paulina 234
25. Jabłońska Martyna 85
26. Szulta Julia 81
28. Kaliszewski Mariusz 71
32. Pieńkowska Paulina 46
33. Zawielak Kamil 45
34. Lesner Klaudia 43
38. Szweda Aleksandra 27
48. Riegel Beata 13
49. Bojka Agata 12
51. Lińska Magda 11
59. Maszota Monika 9
60. Patelczyk Anna 8
61. Okroj Magda    8
63. Dampc Edyta 8
67. Nadolska Dominika    7
69. Klein Martyna 6
86. Schmidt Angelika 0
87. Zawielak Anna 0
88. Bartosiewicz Natalia 0
89. Sicha Sandra    0
90. Dzienisz Magdalena 0
91. Zembrzuska Sandra 0
92. Dampc Agata 0
93. Kożyczkowska Angelika 0



 

Ranking klubowy
za rok 2013

Msc Nazwisko i Imię Kategoria Punkty
1. Graczyk Karolina K-18 11634
2. Semak Ewelina K-16 8387
3. Jakielaszek Ryszard M-60 7549
4. Nadolska Dominika    K-18 4887
5. Pawlicka Alicja    K-21 3518
6. Pieńkowska Paulina K-14 3309
7. Grzenkowicz Kinga K-14 3069
8. Streng Agnieszka K-14 2308
9. Szmidtka Wiesław M-50 1952
10. Pipka Magda    K-18 1732
11. Okroj Magda    K-18 1091
12. Szweda Aleksandra K-14 960
13. Bobkowska Jagoda K-14 618
14. Rutkowska Paulina K-14 82
15. Kaliszewski Mariusz M-50 73
16. Schmidt Angelika K-21 13
17. Bojka Agata K-18 8
18. Riegel Beata K-16 7
19. Maszota Monika K-16 6
20. Zawielak Kamil M-18 3
21. Sicha Sandra    K-18 2
22. Zawielak Anna K-20 2
23. Patelczyk Anna K-16 1
24. Bartosiewicz Natalia K-18 1
25. Dzienisz Magdalena K-16 0
26. Zembrzuska Sandra K-16 0
27. Dampc Agata K-16 0
28. Dampc Edyta K-21 0
29. Lińska Magda K-16 0

tekst pod projektem