Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Puchar Luzina 2014


Punktacja "Pucharu Luzina - 2014"
 (klasyfikacja końcowa)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(trzy rundy)
Razem PKT
(cztery rundy)
Miejsce Nazwisko Imię 12.IV. 5.VII. 18.X. 25.X.
1. Lange Weronika 10 10 10 10 30 40
2. Semak Ewelina 10 10 10 8 30 38
3. Kołodzik Rafał   10 10 10 30 30
4. Czabański Edward 10 10 10   30 30
4. Czabańska Małgorzata 10 10 10   30 30
6. Tomys Ryszard 9 10 10 8 29 37
7. Pipka Magda 10   10 9 29 29
8. Pawlicka Alicja 10 10   9 29 29
9. Wójtowicz Piotr 10   9 9 28 28
10. Stankiewicz Michał 10 9 9   28 28
11. Lange Helena 9 9 9 7 27 34
12. Bobkowska Jagoda 9   8 10 27 27
13. Streng Agnieszka 8 8 9 9 26 34
14. Pestka Maciej   1 10 10 21 21
15. Mientki Tadeusz   10 10   20 20
16. Waszkiewicz Laura 6 9 5   20 20
17. Witkowska Izabela     10 8 18 18
18. Skibińska Wiktoria 10     8 18 18
19. Grzenkowicz Kinga 7 1 7 1 15 31
20. Dampc Gabriel   7 8   15 15
21. Rutkowska Paulina 5   6 1 12 24
22. Mutke Weronika     10 1 11 11
23. Graczyk Karolina       10 10 10
24. Wieleba Marlena       10 10 10
25. Witkowski Adam     10   10 10
26. Wójtowicz Kacper     10   10 10
27. Kołodzik Klaudia     10   10 10
28. Marzec Karolina   10     10 10
29. Chmiel Marcin   10     10 10
30. Mientki Sebastian   10     10 10
31. Zawielak Kamil 10       10 10
32. Kaliszewski Mariusz 10       10 10
33. Chmiel Natalia 10       10 10
34. Jakielaszek Ryszard 10       10 10
35. Kankowska Dominika     9 1 10 10
36. Rażniewski Sławomir 1 9     10 10
37. Lesner Amelia       9 9 9
38. Rażniewska Agata     9   9 9
39. Malcląg-Wójtowicz Iwona     9   9 9
40. Pawłowska Maja     9   9 9
41. Wojtyła Jerzy   9     9 9
42. Andrzejewski Leszek   9     9 9
43. Bichowska Agata 9       9 9
44. Mielke Barbara     8 1 9 9
45. Chmiel Adrian   8     8 8
46. Szulta Julia     1 7 8 8
47. Halman Karolina     7   7 7
48. Borkowska Magda     6   6 6
49. Domoradzka Nikola     5 1 6 6
50. Kreft Weronika     4 1 5 5
51. Lesner Klaudia 1     1 2 2
52. Magulska Agata       1 1 1
53. Hewelt Agnieszka       1 1 1
54. Klein Julia       1 1 1
55. Stankowska Julia       1 1 1
56. Miotk Julita       1 1 1
57. Magulska Marta       1 1 1
58. Jabłońska Martyna       1 1 1
59. Gelińska Julia     1   1 1
60. Dargacz Krystian     1   1 1
61. Pieńkowska Paulina     1   1 1
62. Kąkol Michał   1     1 1
63. Mielewczyk Michał   1     1 1
64. Chojnacki Sławomir   1     1 1
65. Szweda Aleksandra 1       1 1
66. Nadolska Bożena 1       1 1
67. Dampz Karina 1       1 1
68. Stoltmann Mariusz 1       1 1
69. Lesner Martyna 1       1 1
70. Pieper Michalina 1       1 1
71. Głodowska Paulina 1       1 1
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z trzech najlepszych startów.
Jeżeli suma punktów z trzech rund jest jednakowa, wówczas liczone są wszystkie cztery rundy.
W przypadku jednakowej ilości punktów o lepszym miejscu decyduje liczba zwycięstw,
w drugiej kolejności liczba drugich miejsc, potem trzecich, itd..
Jeżeli nadal wyniki sa jednakowe to decyduje lepsze miejsce w ostatniej rundzie,
następnie w przedostatniej, a na końcu w drugiej rundzie.
Jeżeli nadal nie ma rozstrzygnięcia wówczas liczy się % przewaga nad swoimi rywalami w ostatniej rundzie
 
tekst pod projektem