Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Puchar Luzina 2017


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 
(klasyfikacja po trzech rundach)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko   29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Landowska Aneta GKS Luzino 10 10 10   30 1
2. Wejher Norbert Luzino 10 10 10   30 0
3. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 10 10 9   29 6
4. Kankowska Dominika GKS Luzino 10 10 9   29 1
5. Pallach Piotr Wejherowo 8 10 10   28 11
6. Pupiec Agata UKS Siodemka Rumia  --- 10 10   20 3
7. Gajowski Paweł Luzino 10 1 9   20 3
8 ex Paruszewski Marek Gdańsk 10 10  ---   20 0
8 ex Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia  --- 10 10   20 0
8 ex Czabański Edward Azymut 45 Gdynia  --- 10 10   20 0
8 ex Maciąg-Wójtowicz Iwona Nadleśnictwo Strzebielino  --- 10 10   20 0
8 ex Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siodemka Rumia  --- 10 10   20 0
13. Pupiec Marta UKS Siodemka Rumia  --- 9 10   19 1
14. Dampz Hanna Luzino 8  --- 10   18 4
15. Szmidtka Monika Luzino 9 7  ---   16 4
16. Chejda-Parchem Estera Luzino 7  --- 9   16 2
17. Prejzner Witold Gdańsk  --- 8 7   15 2
18. Pupiec Mariusz UKS Siodemka Rumia  --- 6 8   14 1
19. Ladach Daniel 33 drop Swarzewo 9 3  ---   12 4
20. Kruk Aneta Wrocław 10  ---  ---   10 5
21 ex Kahs Natalia GKS Luzino  --- 10  ---   10 3
21 ex Kołakowski Mikołaj Reda  ---  --- 10   10 3
23. Kankowski Kordian Luzino  ---  --- 10   10 1
24 ex Lange Weronika GKS Luzino 10  ---  ---   10 0
24 ex Grzybowski Maciej Azymut 45 Gdynia  ---  --- 10   10 0
26. Kożyczkowski Edward Pobłocie  --- 9  ---   9 8
27. Kozioł Wiesław GKS Luzino  --- 9  ---   9 3
28 ex Bundz Agnieszka 33 DROP Gdynia  --- 9  ---   9 2
28 ex Modrzejewska Agnieszka Luzino  ---  --- 9   9 2
30. Mastalerz Michał Luzino 7 2  ---   9 1
31 ex Streng Agnieszka GKS Luzino 9  ---  ---   9 0
31 ex Chejda Dorian Bolszewo  ---  --- 9   9 0
33. Lech Bogdan Orkan Ostróda  --- 8  ---   8 7
34 ex Staniszewska Aneta GKS Luzino  --- 8  ---   8 1
34 ex Maszota Patrycja Luzino  ---  --- 8   8 1
36. Lech Maciej Warszawa  --- 7  ---   7 6
37. Ladmann Czesław 33 DROP Gdynia  --- 7  ---   7 1
38. Pipka Karolina Luzino  ---  --- 7   7 0
39. Zagulak Damian GKS Luzino  --- 6  ---   6 5
40. Lange Helena GKS Luzino 6  ---  ---   6 1
41. Ciećwierz Sławomir Gdynia  --- 5  ---   5 4
42. Gajowska Katarzyna Luzino 5  ---  ---   5 0
43. Jankowski Paweł Lębork  --- 4  ---   4 3
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z wszystkich czterech startów według zasady: za I msc - 10 pkt, za II msc 9 pkt, III msc - 8 pkt ... itd.
Jeżeli suma punktów z wszystkich czterech rund jest jednakowa to w drugiej kolejności liczy sie ilość pokonanych przeciwników.
Jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to w dalszej kolejności liczy się ilość zwycięstw potem ilość drugich miejsc, ilosć trzecich itd...
 


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 (klasyfikacja po dwóch rundach)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko   29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 10 10     20 4
2 ex Landowska Aneta GKS Luzino 10 10     20 1
2 ex Kankowska Dominika GKS Luzino 10 10     20 1
4 ex Wejher Norbert Luzino 10 10     20 0
4 ex Paruszewski Marek Gdańsk 10 10     20 0
6. Pallach Piotr Wejherowo 8 10     18 10
7. Szmidtka Monika Luzino 9 7     16 4
8. Ladach Daniel 33 drop Swarzewo 9 3     12 4
9. Gajowski Paweł Luzino 10 1     11 3
10. Kruk Aneta Wrocław 10  ---     10 5
11. Kahs Natalia GKS Luzino  --- 10     10 3
12 ex Pupiec Agata UKS Siodemka Rumia  --- 10     10 0
12 ex Maciąg-Wójtowicz Iwona Nadleśnictwo Strzebielino  --- 10     10 0
12 ex Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siodemka Rumia  --- 10     10 0
12 ex Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia  --- 10     10 0
12 ex Czabański Edward Azymut 45 Gdynia  --- 10     10 0
12 ex Lange Weronika GKS Luzino 10  ---     10 0
18. Kożyczkowski Edward Pobłocie  --- 9     9 8
19. Kozioł Wiesław GKS Luzino  --- 9     9 3
20. Bundz Agnieszka 33 DROP Gdynia  --- 9     9 2
21. Mastalerz Michał Luzino 7 2     9 1
22 ex Pupiec Marta UKS Siodemka Rumia  --- 9     9 0
22 ex Streng Agnieszka GKS Luzino 9  ---     9 0
24. Lech Bogdan Orkan Ostróda  --- 8     8 7
25. Dampz Hanna Luzino 8  ---     8 3
26. Prejzner Witold  Gdańsk  --- 8     8 2
27. Staniszewska Aneta GKS Luzino  --- 8     8 1
28. Lech Maciej  Warszawa  --- 7     7 6
29. Chejda Parchem Estera Luzino 7  ---     7 2
30. Ladmann Czesław 33 DROP Gdynia  --- 7     7 1
31. Zagulak Damian GKS Luzino  --- 6     6 5
32. Lange Helena GKS Luzino 6  ---     6 1
33. Pupiec Mariusz UKS Siodemka Rumia  --- 6     6 0
34. Ciećwierz Sławomir  Gdynia  --- 5     5 4
35. Gajowska Katarzyna Luzino 5  ---     5 0
36. Jankowski Paweł Lębork  --- 4     4 3
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z wszystkich czterech startów według zasady: za I msc - 10 pkt, za II msc 9 pkt, III msc - 8 pkt ... itd.
Jeżeli suma punktów z wszystkich czterech rund jest jednakowa to w drugiej kolejności liczy sie ilość pokonanych przeciwników.
Jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to w dalszej kolejności liczy się ilość zwycięstw potem ilość drugich miejsc, ilosć trzecich itd...
 


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 (klasyfikacja po jednej rundzie)
    wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko i Imię 29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Kruk Aneta 10       10 5
2. Gajowski Paweł 10       10 3
3. Landowska Aneta 10       10 1
4 ex Lange Weronika 10       10 0
4 ex Kankowska Dominika 10       10 0
4 ex Wejher Norbert 10       10 0
4 ex Paruszewski Marek 10       10 0
4 ex Wójtowicz Piotr 10       10 0
9. Szmidtka Monika 9       9 4
10. Ladach Daniel 9       9 2
11. Streng Agnieszka 9       9 0
12. Dampz Hanna 8       8 3
13. Pallach Piotr 8       8 1
14. Chejda Parchem Estera 7       7 2
15. Mastalerz Michał 7       7 0
16. Lange Helena 6       6 1
17. Gajowska Katarzyna 5       5 0
               
Objaśnienie            

 
tekst pod projektem