Gminny Klub Sportowy w Luzinie
sekcja Biegu na Orientację

Puchar Luzina 2017


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 
(klasyfikacja końcowa po czterech rundach)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko   29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Landowska Aneta GKS Luzino 10 10 10 10 40 1
2. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 10 10 9 10 39 7
3. Kankowska Dominika GKS Luzino 10 10 9 10 39 2
4. Pallach Piotr Wejherowo 8 10 10 10 38 12
5 ex Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia  --- 10 10 10 30 0
5 ex Czabański Edward Azymut 45 Gdynia  --- 10 10 10 30 0
5 ex Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siodemka Rumia  --- 10 10 10 30 0
5 ex Wejher Norbert Luzino 10 10 10  --- 30 0
9. Gajowski Paweł Luzino 10 1 9 9 29 3
10. Maciąg-Wójtowicz Iwona Nadleśnictwo Strzebielino  --- 10 10 9 29 0
11. Dampz Hanna Luzino 8  --- 10 10 28 7
12. Pupiec Agata UKS Siodemka Rumia  --- 10 10 8 28 3
13. Chejda-Parchem Estera Luzino 7  --- 9 9 25 4
14. Pupiec Mariusz UKS Siodemka Rumia  --- 6 8 9 23 1
15 ex Grzybowski Maciej Azymut 45 Gdynia  ---  --- 10 10 20 0
15 ex Paruszewski Marek Gdańsk 10 10  ---  --- 20 0
17. Pupiec Marta UKS Siodemka Rumia  --- 9 10  --- 19 1
18. Szmidtka Monika Luzino 9 7  ---  --- 16 4
19. Ciećwierz Sławomir Gdynia  --- 5  --- 10 15 5
20. Prejzner Witold Gdańsk  --- 8 7  --- 15 2
21. Gajowska Katarzyna Luzino 5  ---  --- 8 13 0
22. Ladach Daniel 33 drop Swarzewo 9 3  ---  --- 12 4
23. Kruk Aneta Wrocław 10  ---  ---  --- 10 5
24 ex Markowska Elżbieta Gdynia  ---  ---  --- 10 10 3
24 ex Kahs Natalia GKS Luzino  --- 10  ---  --- 10 3
24 ex Kołakowski Mikołaj Reda  ---  --- 10  --- 10 3
27 ex Gajowski Wojciech Luzino  ---  ---  --- 10 10 2
27 ex Melcer Anna UKS Siodemka Rumia  ---  ---  --- 10 10 2
29 ex Klein Edyta GKS Luzino  ---  ---  --- 10 10 1
29 ex Kankowski Kordian Luzino  ---  --- 10  --- 10 1
31. Lange Weronika GKS Luzino 10  ---  ---  --- 10 0
32. Kożyczkowski Edward Pobłocie  --- 9  ---  --- 9 8
33. Kozioł Wiesław GKS Luzino  --- 9  ---  --- 9 3
34 ex Bundz Agnieszka 33 DROP Gdynia  --- 9  ---  --- 9 2
34 ex Modrzejewska Agnieszka Luzino  ---  --- 9  --- 9 2
36. Ciećwierz Weronika Gdynia  ---  ---  --- 9 9 1
37. Mastalerz Michał Luzino 7 2  ---   9 1
38 ex Dampz Małgorzata Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Gajowska Antonina Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Markowski Marek Gdynia  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Posada Dawid Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Posada Laura Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Posada Martin Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Rohde Dominika GKS Luzino  ---  ---  --- 9 9 0
38 ex Streng Agnieszka GKS Luzino 9  ---  ---  --- 9 0
38 ex Chejda Dorian Bolszewo  ---  --- 9  --- 9 0
47. Lech Bogdan Orkan Ostróda  --- 8  ---  --- 8 7
48 ex Staniszewska Aneta GKS Luzino  --- 8  ---  --- 8 1
48 ex Maszota Patrycja Luzino  ---  --- 8  --- 8 1
50. Posada Anna Luzino  ---  ---  --- 8 8 0
51. Lech Maciej Warszawa  --- 7  ---  --- 7 6
52. Ladmann Czesław 33 DROP Gdynia  --- 7  ---  --- 7 1
53. Pipka Karolina Luzino  ---  --- 7  --- 7 0
54. Zagulak Damian GKS Luzino  --- 6  ---  --- 6 5
55. Lange Helena GKS Luzino 6  ---  ---  --- 6 1
56. Jankowski Paweł Lębork  --- 4  ---  --- 4 3
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z wszystkich czterech startów według zasady: za I msc - 10 pkt, za II msc 9 pkt, III msc - 8 pkt ... itd.
Jeżeli suma punktów z wszystkich czterech rund jest jednakowa to w drugiej kolejności liczy sie ilość pokonanych przeciwników.
Jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to w dalszej kolejności liczy się ilość zwycięstw potem ilość drugich miejsc, ilosć trzecich itd...
 



Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 
(klasyfikacja po trzech rundach)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko   29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Landowska Aneta GKS Luzino 10 10 10   30 1
2. Wejher Norbert Luzino 10 10 10   30 0
3. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 10 10 9   29 6
4. Kankowska Dominika GKS Luzino 10 10 9   29 1
5. Pallach Piotr Wejherowo 8 10 10   28 11
6. Pupiec Agata UKS Siodemka Rumia  --- 10 10   20 3
7. Gajowski Paweł Luzino 10 1 9   20 3
8 ex Paruszewski Marek Gdańsk 10 10  ---   20 0
8 ex Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia  --- 10 10   20 0
8 ex Czabański Edward Azymut 45 Gdynia  --- 10 10   20 0
8 ex Maciąg-Wójtowicz Iwona Nadleśnictwo Strzebielino  --- 10 10   20 0
8 ex Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siodemka Rumia  --- 10 10   20 0
13. Pupiec Marta UKS Siodemka Rumia  --- 9 10   19 1
14. Dampz Hanna Luzino 8  --- 10   18 4
15. Szmidtka Monika Luzino 9 7  ---   16 4
16. Chejda-Parchem Estera Luzino 7  --- 9   16 2
17. Prejzner Witold Gdańsk  --- 8 7   15 2
18. Pupiec Mariusz UKS Siodemka Rumia  --- 6 8   14 1
19. Ladach Daniel 33 drop Swarzewo 9 3  ---   12 4
20. Kruk Aneta Wrocław 10  ---  ---   10 5
21 ex Kahs Natalia GKS Luzino  --- 10  ---   10 3
21 ex Kołakowski Mikołaj Reda  ---  --- 10   10 3
23. Kankowski Kordian Luzino  ---  --- 10   10 1
24 ex Lange Weronika GKS Luzino 10  ---  ---   10 0
24 ex Grzybowski Maciej Azymut 45 Gdynia  ---  --- 10   10 0
26. Kożyczkowski Edward Pobłocie  --- 9  ---   9 8
27. Kozioł Wiesław GKS Luzino  --- 9  ---   9 3
28 ex Bundz Agnieszka 33 DROP Gdynia  --- 9  ---   9 2
28 ex Modrzejewska Agnieszka Luzino  ---  --- 9   9 2
30. Mastalerz Michał Luzino 7 2  ---   9 1
31 ex Streng Agnieszka GKS Luzino 9  ---  ---   9 0
31 ex Chejda Dorian Bolszewo  ---  --- 9   9 0
33. Lech Bogdan Orkan Ostróda  --- 8  ---   8 7
34 ex Staniszewska Aneta GKS Luzino  --- 8  ---   8 1
34 ex Maszota Patrycja Luzino  ---  --- 8   8 1
36. Lech Maciej Warszawa  --- 7  ---   7 6
37. Ladmann Czesław 33 DROP Gdynia  --- 7  ---   7 1
38. Pipka Karolina Luzino  ---  --- 7   7 0
39. Zagulak Damian GKS Luzino  --- 6  ---   6 5
40. Lange Helena GKS Luzino 6  ---  ---   6 1
41. Ciećwierz Sławomir Gdynia  --- 5  ---   5 4
42. Gajowska Katarzyna Luzino 5  ---  ---   5 0
43. Jankowski Paweł Lębork  --- 4  ---   4 3
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z wszystkich czterech startów według zasady: za I msc - 10 pkt, za II msc 9 pkt, III msc - 8 pkt ... itd.
Jeżeli suma punktów z wszystkich czterech rund jest jednakowa to w drugiej kolejności liczy sie ilość pokonanych przeciwników.
Jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to w dalszej kolejności liczy się ilość zwycięstw potem ilość drugich miejsc, ilosć trzecich itd...
 


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 (klasyfikacja po dwóch rundach)
      wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko   29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Wójtowicz Piotr Nadleśnictwo Strzebielino 10 10     20 4
2 ex Landowska Aneta GKS Luzino 10 10     20 1
2 ex Kankowska Dominika GKS Luzino 10 10     20 1
4 ex Wejher Norbert Luzino 10 10     20 0
4 ex Paruszewski Marek Gdańsk 10 10     20 0
6. Pallach Piotr Wejherowo 8 10     18 10
7. Szmidtka Monika Luzino 9 7     16 4
8. Ladach Daniel 33 drop Swarzewo 9 3     12 4
9. Gajowski Paweł Luzino 10 1     11 3
10. Kruk Aneta Wrocław 10  ---     10 5
11. Kahs Natalia GKS Luzino  --- 10     10 3
12 ex Pupiec Agata UKS Siodemka Rumia  --- 10     10 0
12 ex Maciąg-Wójtowicz Iwona Nadleśnictwo Strzebielino  --- 10     10 0
12 ex Pilarczyk-Pupiec Agnieszka UKS Siodemka Rumia  --- 10     10 0
12 ex Czabańska Małgorzata Azymut 45 Gdynia  --- 10     10 0
12 ex Czabański Edward Azymut 45 Gdynia  --- 10     10 0
12 ex Lange Weronika GKS Luzino 10  ---     10 0
18. Kożyczkowski Edward Pobłocie  --- 9     9 8
19. Kozioł Wiesław GKS Luzino  --- 9     9 3
20. Bundz Agnieszka 33 DROP Gdynia  --- 9     9 2
21. Mastalerz Michał Luzino 7 2     9 1
22 ex Pupiec Marta UKS Siodemka Rumia  --- 9     9 0
22 ex Streng Agnieszka GKS Luzino 9  ---     9 0
24. Lech Bogdan Orkan Ostróda  --- 8     8 7
25. Dampz Hanna Luzino 8  ---     8 3
26. Prejzner Witold  Gdańsk  --- 8     8 2
27. Staniszewska Aneta GKS Luzino  --- 8     8 1
28. Lech Maciej  Warszawa  --- 7     7 6
29. Chejda Parchem Estera Luzino 7  ---     7 2
30. Ladmann Czesław 33 DROP Gdynia  --- 7     7 1
31. Zagulak Damian GKS Luzino  --- 6     6 5
32. Lange Helena GKS Luzino 6  ---     6 1
33. Pupiec Mariusz UKS Siodemka Rumia  --- 6     6 0
34. Ciećwierz Sławomir  Gdynia  --- 5     5 4
35. Gajowska Katarzyna Luzino 5  ---     5 0
36. Jankowski Paweł Lębork  --- 4     4 3
                 
Objaśnienie              
Do punktacji końcowej liczone są wyniki z wszystkich czterech startów według zasady: za I msc - 10 pkt, za II msc 9 pkt, III msc - 8 pkt ... itd.
Jeżeli suma punktów z wszystkich czterech rund jest jednakowa to w drugiej kolejności liczy sie ilość pokonanych przeciwników.
Jeżeli to nie da rozstrzygnięcia to w dalszej kolejności liczy się ilość zwycięstw potem ilość drugich miejsc, ilosć trzecich itd...
 


Punktacja "Pucharu Luzina - 2017"
 (klasyfikacja po jednej rundzie)
    wiosna lato jesień zima Razem PKT
(cztery rundy)
Ilość pokonanych przeciwników
Miejsce Nazwisko i Imię 29.IV. 15.VII. 14.X. 28.X.
1. Kruk Aneta 10       10 5
2. Gajowski Paweł 10       10 3
3. Landowska Aneta 10       10 1
4 ex Lange Weronika 10       10 0
4 ex Kankowska Dominika 10       10 0
4 ex Wejher Norbert 10       10 0
4 ex Paruszewski Marek 10       10 0
4 ex Wójtowicz Piotr 10       10 0
9. Szmidtka Monika 9       9 4
10. Ladach Daniel 9       9 2
11. Streng Agnieszka 9       9 0
12. Dampz Hanna 8       8 3
13. Pallach Piotr 8       8 1
14. Chejda Parchem Estera 7       7 2
15. Mastalerz Michał 7       7 0
16. Lange Helena 6       6 1
17. Gajowska Katarzyna 5       5 0
               
Objaśnienie            

 
tekst pod projektem